E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


AKSİGORTA EV-EŞYA SİGORTASI

Aksigorta Ev - Eşya Sigortası Neden En Kapsamlı Konut Sigortasıdır?

Çünkü apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan   hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi hasarlara, ücretsiz   çilingir ve camcı hizmetlerinden, kapınıza ambulansa kadar aklınıza   gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Aksigorta Ev-Eşya Sigortası’nın   kapsamında.

Aksigorta Ev - Eşya Sigortası Hangi Durumlarda Oluşan Hasarları Karşılar?

Yangın, Patlama, Duman, Deprem, Her Türlü Su Baskını,   Hırsızlık, Yer Kayması, Fırtına, Yıldırım, Elektrik Hasarları, Kaza,   Taşıt Çarpması, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve   Terör Sonucu Oluşan Hasarlar.

Ev Sahibi de Olsanız, Kiracı da Olsanız Evinizi ve Eşyanızı Sigortalatabilirsiniz.

Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ile eviniz ve eşyanızı birlikte   sigortalatabileceğiniz gibi, ayrı ayrı da sigortalatabilirsiniz.   Dilerseniz evinizin ve eşyanızın sigorta değerini kendiniz tayin   edebilirsiniz

Neden Ev - Eşya Sigortası Alayım?

Çünkü apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan   hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi zararlara aklınıza   gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Aksigorta Ev-Eşya Sigortası'nın   kapsamında!

Çilingir (Yılda üç defa 450 TL'ye kadar)

Camcı  (Yılda üç defa 450 TL'ye kadar)

Kapınıza kadar gönderilecek 7/24 ücretsiz ambulans Ev – Eşya Sigortası kapsamında

Üstelik tüm bunlara ayda 25 TL  *'ye sahip olabilirsiniz.

25 TL örnek fiyat olup, İstanbul Fenerbahçe’de 100.000 TL   bina, 25.000 TL eşya ve 250 TL cam kırılması teminatlı 100  metrekare    bir konut için geçerlidir.

Aksigorta ürün içeriğini ve fiyatı değiştirme hakkını saklı tutar.

Beşi Bir Yerde Hizmetleri

Satın almış olduğunuz Aksigorta Ev Eşya poliçesi ile birlikte   yararlanabileceğiniz Avantajlı diş paketi, Hukuksal koruma, Diyetisyen,   Halı yıkama ve Kuru temizlemeden oluşan Beşi Bir Yerde Hizmetlerini   kullanmak için 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’ni   arayabilirsiniz. Hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen   aşağıdaki logolara tıklayın.

Sigorta Acentesi:Aksiyon Sigorta
Tel:02124655765 Fax :02124650552
e-mail:info@aksiyonsigorta.com.tr
www.aksiyonsigorta.com.tr
  
  
   
    Sigorta Şirketi:
AKSİGORTA


AKSİGORTA EV-EŞYA SİGORTASI


 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International Tv Medasist International World Medasist International Haber Medasist International Sigorta ve Bes
www.newsfromturkey.tv www.medasist.com www.saglik-sigortasi.com www.sigortabilgiservisi.com
www.turkishnews.tv www.travelassisturkey.com www.sagliksigortamiz.com www.sagliksigortasi.info
www.investinturkey.tv www.newsfromturkey.net www.sagliksigortacimiz.com www.bireyselemekliliksistemi.gen.tr
www.isvehayat.tv www.fromturkeywithlove.org www.acilsagliksigortasi.com
www.sigortanet.tv   www.seyahat-sigortasi.net
Medasist International Sektörel Medasist International Business  Medasist International Bulletin
www.turksektorel.net Travel Assistance www.sigortabilgiservisi.net
www.turksektorel.tv Business Life www.newsfromturkey.org
  Education www.turksektorel.org
     
     

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Sigorta ve Bes Platformu, www.sigortacindan.com portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Insurance and Individual Retirement Platform, www.sigortacindan.com portal managers has no responsibility and bind.

Kasko - Elementer Sigorta - Ticari Sigorta - Ev Sigortası - Kasko Bedeli - Otomobil Sigortasi - Hasar Tespiti - Trafik Sigortası - Kasko Listesi - Kasko Değerleri
Medasist International © Copyright 2005